БНК Клієнт-Банк для Win OS
БНК Клієнт-Банк для Mac OS
Мобільний банкінг для Android та iOS
Рус Укр Eng

Назад

«Власний капітал» – вклад з підвищеною дохідністю для тривалого розміщення коштів

Роздрукувати

 

ПАТ «Банк Національний кредит» пропонує нову депозитну програму фізичним особам, що мають намір розмістити кошти на тривалий строк з метою максимального накопичення. Термін розміщення вкладу необмежений – щорічно депозитний договір автоматично подовжується.

Основне призначення нового вкладу полягає в здійсненні довготривалого накопичення коштів на придбання нерухомості, автомобіля та ін. Крім того, депозит «Власний капітал» може розглядатися як альтернативне надійне джерело пенсійних надходжень.

Основні переваги вкладу «Власний капітал»:

Надійність. В умовах непередбачуваних коливань валютних курсів вкладник на власний розсуд може розмістити гроші відразу в трьох валютах: гривня, долар США, євро (у довільних пропорціях).

Ефективність. Відсоткова ставка за вкладом становить від 19% річних у національній валюті (можливе застосування умов, що збільшують відсоткову ставку), 10% у доларах США та 7% у євро. Суттєвий момент: договором передбачається щомісячна капіталізація процентів, що помітно збільшує основну суму депозиту.

Зручність. Дозволяється здійснення поповнення вкладу з довільною частотою та регулярністю. Також привабливим є умови дострокового розірвання депозитного договору: проценти, нараховані за повні роки, виплачуються у повному обсязі незалежно від умов розірвання.

Гнучкість. Вклад «Власний капітал» передбачає можливість відкриття рахунків у національній та іноземній валюті. Крім того, клієнт у будь-який момент може здійснити перехід на щомісячну виплату процентів на поточний або картковий рахунок – опція «Депозитна пенсія».

За більш детальною інформацією звертайтеся до найближчого відділення Банку.

Назад