Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Назад

Харківський марафон «Визволення» за підтримки «Банку Національний кредит»

Роздрукувати

 

18 серпня у Харкові відбувся традиційний, вже 28-й за ліком, марафон «Визволення» – щорічний легкоатлетичний захід, приурочений до Дня міста та 70-ї річниці визволення Харкова від німецько-фашистської окупації. Цього разу в якості генерального спонсора заходу виступив ПАТ «Банк Національний кредит».

Харківський марафон Визволення за підтримки Банку Національний кредитУчасники з багатьох міст України та Росії віком від 2 до 92 років змагалися на кількох дистанціях: класичний марафон (42 км 195 м), напівмарафон, 10 та 3 км. Всього вулицями міста пробігли близько 3000 професійних спортсменів та любителів легкої атлетики. Переможцем на марафонській дистанції став Геннадій Кузнєцов.

Активними учасниками спортивного свята стали й Голова Спостережної ради ПАТ «Банк Національний кредит» Андрій Оністрат та начальник Харківського відділення Банку Дмитро Гармаш.

Значний інтерес до питань розвитку спорту в Харкові особистою участю підтвердив очільник міста Геннадій Кернес. Зокрема, міський голова зазначив: «Відчуття відмінні, особливо від того, що так багато любителів спорту – і харків’ян, і гостей – відзначили День визволення Харкова таким чином. Очевидно, що спорт у місті потрібно розвивати, в тому числі – підвищувати рівень підготовки до подібних змагань. Я вдячний Андрію Оністрату і «Банку Національний кредит» за підтримку сьогоднішнього марафону, а в квітні майбутнього року ми разом готуємося провести в Харкові міжнародний марафон».


Підтримка Харківського марафону «Визволення» стала черговим послідовним кроком «Банку Національний кредит» у напрямку пропагування здорового образу життя в Україні, що є одним із основних пунктів програми соціальної відповідальності Банку.

Лише за останні декілька місяців Банк вже вкотре виступив у ролі спонсора спортивного заходу такого масштабу: 4-й Київський міжнародний марафон, серія травневих спортивних заходів у Харкові. А вже 25-го серпня за ініціативи Андрія Оністрата у столиці відбудеться Kiev Triathlon Cup – міжнародні змагання з триатлону спринтерської гонки.

Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Будь ласка, порахуйте 3 + 4.