Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Назад

Затверджено процентні ставки за кредитами НУФ суб’єктам господарювання

Роздрукувати

Затверджено процентні ставки за кредитами НУФ суб’єктам господарюванняНа початку грудня ПАТ «Банк Національний кредит» затвердив процентні ставки за кредитами для суб’єктів господарювання в рамках співпраці з Німецько-Українським фондом. Пропонуються кредити на більш сприятливих, у порівнянні зі стандартними, умовах – від 19,5% річних у гривні та від 9,5% річних у євро.

На сьогоднішній день Банк пропонує укладення договорів за умовами програми мікрокредитування – найбільшого за обсягами проекту Фонду з мінімальними обмеженнями для малих та середніх підприємств (ММСП). В подальшому планується розширення продуктової лінійки.

За умовами діючої програми пропонуються кредити у національній валюті або ж євро обсягом до 250.000€ і строком до 5 років. Цільова аудиторія – фізичні особи-підприємці, мікро-, малі та середні підприємства, що працюють у сферах виробництва, послуг, сільського господарства, торгівлі (ознайомитися з більш детальними умовами програми).

Нагадаємо, що наприкінці жовтня Наглядова Рада Німецько-Українського фонду затвердила «Банк Національний кредит» у статусі банка-партнера. Подальше укладення угоди про партнерство дозволило Банку отримати право брати участь у всіх діючих та перспективних програмах і проектах НУФ.


Довідка

Засновниками Німецько-Українського фонду, який працює з 1999 р., є:
  • Німецький державний банк KfW («Kreditanstalt für Wiederaufbau» – «Кредитна установа з відновлення»);
  • Національний банк України;
  • Уряд України в особі Міністерства фінансів.

Діяльність НУФ згідно з Положенням ведеться за принципом фінансової установи «другого рівня», згідно з яким фінансово-кредитна підтримка малих і середніх підприємств здійснюється не безпосередньо, а через банки-партнери, які відповідають умовам і критеріям НУФ. Головною метою діяльності Фонду є посилення конкурентоспроможності приватних малих і середніх підприємств України шляхом надання їм через українські банки-партнери кредитів, ставка за якими нижча ринкової.

Назад

Якщо Ви бажаєте отримувати новини Банку на свій e-mail, виконайте процедуру реєстрації:

Будь ласка, порахуйте 9 + 3.