Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Партнери

Факторинг Фінанс        

ТОВ «Факторинг Фінанс» надає комплекс фінансових послуг клієнтам «Банку Національний кредит» в обмін на уступку дебіторської заборгованості (факторинг): беззаставне фінансування поставок товарів, страхування кредитних ризиків, облік стану дебіторської заборгованості, надання відповідних звітів клієнтові, контроль своєчасної оплати і робота з дебіторами.

Агенція БілетівСВІТ        

Travel-партнер «Банку Національний кредит», Агенція «БілетівСВІТ», є активним учасником ринку авіаподорожей. Своїм завданням компанія бачить надання всім мандрівникам якісного сервісу з підбору маршрутів ділових поїздок і розробці програм відпочинку в будь-якій країні світу. Пріоритет у роботі – довіра наших клієнтів. Агентство «БілетівСВІТ» усвідомлює свою участь в суспільстві і прагне не тільки відповідати вимогам та очікуванням наших клієнтів, але й займає соціально активну громадську позицію. Наша місія – допомогти кожному побачити світ. Політаємо?!

Асоціація медичних організацій        

«Асоціація медичних організацій» (далі – «АМО») створена у 2012 році та є недержавною і незалежною структурою. АМО об’єднує медичні установи будь-якої форми власності (публічне право), а також лікарів через громадську організацію «Незалежна рада з питань якості медичної практики», маючи на меті представляти їх інтереси у відносинах з органами влади, створювати представництва в громадських радах при органах влади, а також взаємодіяти з іншими державними та недержавними організаціями (наприклад: банками, страховими та консалтинговими компаніями, юридичними, контролюючими, перевіряючими, а також виробничими підприємствами медичного та фармацевтичного бізнесу). Призначення (Місія) АМО – розвиток якісної медичної практики, створення і застосування професійних правил, контроль над їх дотриманням, розвиток саморегулювання в медичній галузі.