БНК Клієнт-Банк для Win OS
БНК Клієнт-Банк для Mac OS
Мобільний банкінг для Android та iOS
Рус Укр Eng

Назад

«Банк Національний кредит» почав видавати грошові кредити спільно з «Ренесанс Кредитом»

Роздрукувати

 

У рамках співпраці між банками «Національний кредит» та «Ренесанс Кредит» 14 серпня цього року співробітником відділення «Банку Національний кредит» у місті Маріуполь був виданий перший спільний беззаставний кредит.

Грошовий кредит був виданий протягом 1 години працюючій пенсіонерці, яка звернулася до відділення «Банку Національний кредит» за рекламою. Для клієнтів швидкість прийняття рішення та час оформлення кредиту є дуже важливими вимогами. Банк «Ренесанс Капітал» має налагоджені процеси, які дозволяють клієнту швидко оформити та отримати кредит готівкою.

На даний момент пілотний проект запущений у трьох відділеннях «Банку Національний кредит»: у Маріуполі, Горлівці та Артемівську.

«Ренесанс Кредит» надає комплексну підтримку даного проекту: навчання персоналу, рекламні та інформаційні матеріали, технічне супроводження процесу і нематеріальну мотивацію для співробітників «Банку Національний кредит», – зазначив директор департаменту продажів АТ «БАНК РЕНЕСАНС КАПІТАЛ» Андрій Прусов. – «Паралельно ми розвиваємо ряд спільних взаємовигідних проектів і, враховуючи сильні сторони обох банків, будемо пропонувати більш зручні для клієнта способи отримання і погашення кредитів готівкою».

Назад