БНК Клієнт-Банк
Мобільний банкінг для Android та iOS
Рус Укр Eng

Назад

Для клієнтів «Банку Національний кредит» реалізовано можливість самостійного підключення до M-Banking

Роздрукувати

З березня 2012 року для всіх клієнтів ПАТ «Банк Національний кредит» реалізовано зручну можливість підключати M-Banking самостійно – без звертання до відділень Банку.

Відтепер для цього достатньо обрати відповідні пункти меню (розділ «Додаткові сервіси») в банкоматах «Банку Національний кредит» або у банкоматах мережі УкрКарт. Плата за підключення буде списана автоматично (згідно тарифів на обслуговування картки), а послуга активується наступного робочого дня. Після виконання транзакції клієнт отримує чек, на якому зазначено підтвердження успішної активації сервісу та SMS-код для отримання довідника по командам сервісу.

За допомогою сервісу M-Banking клієнт «Національного кредиту» отримує можливість дистанційно, з використанням SMS-повідомлень, контролювати баланс по банківським картам, блокувати втрачені карти, за необхідністю закривати та відкривати їх, керувати сервісом отримання SMS-звітів по операціям зі своїми картами.

Для більш зручного використання сервісу M-Banking розроблено спеціальний програмний додаток, встановити який можна як відразу безпосередньо на телефон (потрібно в браузері телефону відкрити посилання www.ukrcard.com.ua/mobile/), так і шляхом завантаження додатку спочатку на комп’ютер, а потім за допомогою програм для синхронізації телефону та комп'ютера – на телефон.

Назад