БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для Android
Рус Укр Eng

Назад

«Національний кредит» почав ввозити іноземну валюту до України

Роздрукувати

27 Січень 2012

Роздрукувати

ПАТ «Банк Національний кредит» у січні 2012 року почав здійснювати операції з вивезення та ввезення іноземної готівкової валюти в Україну.

25 січня 2012 року казначейство «Банку Національний кредит» успішно здійснило операцію ввезення в Україну готівкового долара США. Транзакція була здійснена у партнерстві з банком-кореспондентом австрійським RAIFFEISEN BANK INTERNATIONAL AG. Завезений обсяг валюти буде спрямований на забезпечення потреб клієнтів банку.

За словами Василя Невмержицького, казначея «Банку Національний кредит», банк ставить перед собою стратегічні завдання з нарощування обсягів таких операцій, розширення спектру іноземних валют, а також щодо збільшення їх прибутковості. Так, найближчим часом банк має намір ввезти в країну партії британського фунта та швейцарського франка.

На сьогоднішній день «Національний кредит» працює з 15 видами валют. У 2012 році перелік буде збільшено до 55 найменувань. За ключовими видами валют, що користуються найбільшим попитом серед юридичних і фізичних осіб в Україну, банк буде проводити транзакції з вивезення та ввезення готівки в Україну.

Назад