БНК Клієнт-Банк для Win OS
БНК Клієнт-Банк для Mac OS
Мобільний банкінг для Android та iOS
Рус Укр Eng

Назад

Споживче кредитування у відділеннях «Банку Національний кредит»

Роздрукувати

 

ПАТ «Банк Національний кредит» і Банк «Ренесанс кредит» в рамках партнерської програми почали здійснювати оформлення споживчих кредитів у відділеннях «Банку Національний кредит». 

З 14 серпня 2012 року у відділеннях «Банку Національний кредит» почала діяти партнерська програма з Банком «Ренесанс кредит», в рамках якої клієнти «Банку Національний кредит» мають можливості оформити беззаставний споживчий кредит на суму до 50 000 гривень. На даний момент програма запущена у трьох відділеннях «Банку Національний кредит»: у Маріуполі, Горлівці та Артемівську. Після завершення тестування, з 1 вересня 2012 року програма буде розширена на всю мережу відділень Банку.

Прийняття рішень про видачу кредиту відбувається на підставі скорингової моделі Банку «Ренесанс кредит» в автоматичному режимі. Споживче кредитування доступне всім громадянам України віком від 25 до 70 років, які офіційно працюють на останньому місці роботи не менше 6 місяців, а також пенсіонерам. Спрощена процедура дозволяє отримати рішення про видачу кредиту за 1 годину. Кредити на суму менше 15 тис. гривень можуть бути видані без довідки про доходи.

Детальніше

Назад