БНК Клієнт-Банк для Mac OS
БНК Клієнт-Банк для Windows OS
Мобільний банкінг для Android та iOS
Рус Укр Eng

Назад

Валерій Горбань виграв «Ралі Акрополіс»!

Роздрукувати

Член Спостережної ради ПАТ «Банк Національний кредит» Валерій Горбань виграв етап престижного класу світового ралі P-WRC у Греції.

Грецький етап Чемпіонату світу став для команди Mentos Ascania Racing найбільш значущою подією з початку сезону: Валерій Горбань та Андрій Ніколаєв виграли «Ралі Акрополіс» у заліку P-WRC! Вперше у своїй кар’єрі Горбань піднявся на найвищий щабель світового подіуму, і зробив це на одній із найскладніших гонок світу. Від Субханa Акса, який прийшов другим, нашого гонщика відокремили більш як три хвилини, а бронзовий призер гонки, Рікардо Тривіньйо, програв українцю більше семи хвилин.

«Ралі Акрополіс» стало найбільш насиченим етапом у світовій програмі нашої команди. Валерій Горбань задавав темп з самого початку ралі, вигравши цього разу 11 спецділянок! Першу половину гонки Горбань впевнено лідирував, і його захоплююча боротьба з перуанцем Ніколасом Фуксом, в якій гонщики відігравали один в одного лічені секунди, стала головною інтригою в заліку P-WRC. На жаль, в суботу екіпаж Горбань-Ніколаєв зіткнувся з технічними поломками і був змушений надолужувати згаяний час. Але і в другій половині етапу Горбань показав високі результати, а також зберіг стабільний темп, що дозволило довести гонку до переможного фінішу.

Горбань, Ніколаєнко

Ралі "Галіція – Ворота України", 2012 р.

Фінальний недільний день «Ралі Акрополіс» приніс всій команді Mentos Ascania Racing, її вболівальникам та екіпажу Горбань-Ніколаєв неймовірне напруження. Суботню секцію наші закінчили на другому місці P-WRC, вигравши значну частину спецділянок. Попереду українців йшов лише перуанець Ніколас Фукс – практично всю гонку йому вдавалося уникати серйозних поломок, а в неділю на старті дня чотири хвилини відриву давали йому впевнений запас переваги. Валерій Горбань, почавши неділю другим, йшов дуже обачливо та акуратно, не намагався зробити неможливе і атакувати Фукса. Але спортивна фортуна розпорядилася інакше: під саме закінчення дня Ніколас Фукс пошкодив задню підвіску і зійшов. «Ми їхали другими, розуміючи, що нам потрібно спокійно дістатися до фінішу і зберегти автомобіль та свою позицію, – розповів Валерій Горбань. – Перший час після фінішу я навіть сам не міг повірити, що ми виграли в такій складній гонці».

Для Валерія Горбаня ця перемога означає істотне просування по підсумковій таблиці P-WRC, а для всієї команди – значне досягнення у роботі на етапах Чемпіонату світу в цілому. Мета Mentos Ascania Racing в цьому сезоні – закріпитися у вищих рядках турнірної таблиці та утримати свої позиції на майбутніх етапах. Наступним стартом українців стане гонка у Новій Зеландії.

Назад