Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Платіжні картки

 ДЛЯ ТРИМАЧІВ КАРТОК БАНКУ 

 ОТРИМАТИ НОВУ КАРТКУ 

платіжні картки Банку Національний кредит

ПАТ "Банк Національний кредит" є членом міжнародної платіжної системи MasterCard Worldwide та надає послуги з випуску платіжних карток як приватним особам, так і корпоративним клієнтам.Банківські картки надають своїм тримачам ряд переваг у порівнянні з використанням готівки. Перш за все – це безпека: немає необхідності тримати при собі значні суми грошей. Більшість підприємств приймають до оплати пластикові картки, що дозволяє з легкістю здійснювати покупки або сплачувати за надані послуги.

Платіжна картка "Банку Національний кредит" надає її власникові безпечний доступ до своїх грошей у режимі 24/7 по всьому світу.

Переваги використання платіжних карток "Банку Національний кредит":

  • Випуск пластикової карти у найкоротші строки в мережі відділень у всіх областях України.
  • Управління банківськими картками за допомогою мобільного телефону (M-banking) або через всесвітню мережу Інтернет (Internet-banking).
  • Можливість цілодобового online-поповнення банківської картки через термінали самообслуговування «Банк24 Національний кредит», кількість яких перевищує 4500 шт.
  • Отримання готівки у режимі 24/7 в мережі банкоматів і пунктів видачі готівки, кількість яких становить понад 2900 шт. (об’єднана мережа ПАТ "БАНК НАЦІОНАЛЬНИЙ КРЕДИТ" та банків-партнерів).
  • Можливість здійснювати Інтернет-платежі, а також оплачувати товари і послуги в мільйонах торгових точок по всьому світу (магазинах, ресторанах, АЗС і т.д.) за допомогою пластикової картки.
  • Комфорт та висока якість обслуговування: оперативна реалізація побажань клієнта, вирішення питань, що виникли у тримача картки. Цілодобові моніторинг карткових операцій та підтримка власників платіжних карток: 0-800-602-602, +38 (044) 238-61-44.

Замовити депозит онлайн!

Заявка на оформлення вкладу через сайт