БНК Клієнт-Банк
Мобільний банкінг для Android та iOS
Рус Укр Eng

Платежі

files/images/plat_1.png

ПАТ "Банк Національний Кредит" пропонує Вам здійснювати платежі у національній валюті в межах України без використання поточного рахунка, за доступними тарифами:

 

за навчання;

за комунальні послуги (газ, воду, квартплату, електроенергію і т.д.);

за послуги ДАІ, МРЕВ, НДЕКЦ;

за туристичні послуги;

штрафи; податки та збори;

страхові платежі; послуги оформлення довідок/документів;

доброчинні внески;

за товари;

погашення кредитів інших банків;

інші платежі.

______________________________________________________________________________________________________

Ви можете здійснювати платежі на користь отримувачів:

юридичних осіб-резидентів будь-якої форми власності та сфери діяльності;

фізичних осіб-підприємців.

Умови приймання платежів залежать від наявності чи відсутності в отримувача Договору про приймання платежів з Банком. За умови відсутності в отримувача Договору про приймання платежів з Банком, платежі здійснюють по базових тарифах Банку. За умови наявності в отримувача Договору про приймання платежів з Банком тарифи визначаються умовами Договору. Про наявність Договору з отримувачем Ви можете дізнатись у відділенні Банку.

Тарифи на здійснення платежів застосовуються лише при переказі коштів у межах України, не передбачають відкриття рахунка відправником і не поширюються на послуги грошових переказів.

Для здійснення платежу необхідно звернутись до будь-якого відділення ПАТ "Банк Національний Кредит", повідомити призначення платежу та реквізити отримувача.

У випадку, коли сума перевищує 50 000 грн., для здійснення платежу необхідно мати при собі: паспорт (або документ, що його замінює); для резидентів – довідку про присвоєння індивідуального податкового номеру (ІПН); для нерезидентів – документ, що підтверджує місце проживання або тимчасового перебування.

БНК-Клієнт-Банк для Android

Тепер і в телефоні!