Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Платежі

платежі, Банк Національний кредит

ПАТ "Банк Національний Кредит" пропонує Вам здійснювати платежі у національній валюті в межах України без використання поточного рахунку за доступними тарифами у всіх відділеннях Банку:


                        за навчання;
                        за комунальні послуги (газ, воду, квартплату, електроенергію і т.д.);
                        за послуги ДАІ, МРЕВ, НДЕКЦ;
                        за туристичні послуги;
                        штрафи; податки та збори;
                        страхові платежі;
                        послуги оформлення довідок/документів;
                        доброчинні внески;
                        за товари;
                        погашення кредитів інших банків;
                        інші платежі.

   Ви можете здійснювати платежі на користь отримувачів:

   • юридичних осіб-резидентів будь-якої форми власності та сфери діяльності;
   • фізичних осіб-підприємців.

   Умови приймання платежів залежать від наявності чи відсутності в отримувача Договору про приймання платежів з Банком. За умови відсутності в отримувача Договору про приймання платежів з Банком, платежі здійснюють по базових тарифах Банку. За умови наявності в отримувача Договору про приймання платежів з Банком тарифи визначаються умовами Договору. Про наявність Договору з отримувачем Ви можете дізнатись у відділенні Банку.

   Тарифи на здійснення платежів застосовуються лише при переказі коштів у межах України, не передбачають відкриття рахунка відправником і не поширюються на послуги грошових переказів.

   Для здійснення платежу необхідно звернутись до будь-якого відділення ПАТ "Банк Національний кредит", повідомити призначення платежу та реквізити отримувача. Також Ви маєте можливість здійснити платежі самостійно, скориставшись системою "БНК Клієнт-Банк" або ж у будь-якому терміналі "Банк24 Національний кредит" з використанням передустановлених послуг або ж сервісу "Універсальна оплата".

   У випадку, коли сума перевищує 50 000 грн., для здійснення платежу необхідно мати при собі: паспорт (або документ, що його замінює); для резидентів – довідку про присвоєння індивідуального податкового номеру (ІПН); для нерезидентів – документ, що підтверджує місце проживання або тимчасового перебування.

   Подарунки не обіцяємо – гроші гарантуємо!

   До 21% річних за депозитом у гривні