Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Депозит "Мультивалютний"

вклад Мультивалютний, Банк Національний кредит

Вклад «Мультивалютний» для приватних клієнтів ПАТ «Банк Національний кредит» дозволяє компенсувати втрати від імовірного зниження курсу валюти, в якій відкритий депозитний рахунок. Передбачається зберігання коштів одночасно в 5 валютах: гривня, долар США, євро, швейцарський франк та англійський фунт.


У разі різкого падіння курсу однієї валюти відносно іншої для негайного переведення заощаджень в іншу валюту доводиться розривати договір, тобто втрачати основний процентний дохід. У випадку зі вкладом «Мультивалютний» можлива конвертація з однієї валюти в іншу без втрати відсотків.

Вклад «Мультивалютний» надає клієнту зручну можливість самостійно керувати валютними ризиками, розміщуючи кошти на депозиті одночасно в декількох валютах.

В рамках мультивалютного депозиту доступні 5 валют вкладу: гривня, долар США, євро, швейцарський франк та англійський фунт. При цьому клієнт має право на власний вибір розміщувати депозит одночасно в кількох або в одній валюті. Незалежно від рішення клієнта, за ним закріплюється право в будь-який момент змінити валюту вкладу, розподіливши заощадження в одній або відразу в кількох валютах.

Валюта
Процентна ставка, %
Гривня
15,50
Долар США
8,00
Євро
7,00
Швейцарський франк
2,00
Англійський фунт
2,00

Конвертації валют здійснюються безкоштовно та в необмеженій кількості.

При конвертації клієнт не втрачає нараховані процентні доходи.

Вклад строком на 1 рік передбачає можливість вільного поповнення. Процентні доходи по депозиту виплачуються в тих валютах, в яких розміщено депозит.Для економії часу при оформленні депозиту, «Мультивалютний» та інші вклади ПАТ «Банк Національний кредит» можна попередньо замовити он-лайн або ж, скориставшись для цього платіжними терміналами Банку (знайти найближчий до Вас автомат самообслуговування «Банк24 Національний кредит»)


За більш детальною інформацією звертайтесь до найближчого відділення «Банку Національний кредит»

Картка туриста

Пакетна пропозиція: картка та довідка в посольство