БНК Клієнт-Банк
Мобільний банкінг для Android та iOS
Рус Укр Eng

Про банк

Починаючи свою роботу в 1996 році, «БАНК НАЦІОНАЛЬНИЙ КРЕДИТ» здійснював діяльність у контексті становлення банківського сегменту України: динамічно розвиваючись та відповідаючи викликам фінансового ринку. 2009 рік став переломним в історії «Банку Національний кредит»: банк змінив власника, вдвічі збільшив статутний капітал та провів ребрендинг. Маючи мережу відділень у точках, нетипових для формування регіонального банківського представництва, банк не тільки зміцнив власну присутність у регіонах, але й зберіг найголовніше – своїх клієнтів.

files/images/GOnew.png

Ми надаємо простий, зрозумілий, якісний банківський сервіс. Ми традиційні в якості, але нетрадиційні у підходах: ми близькі до наших клієнтів, тому що банк зростає разом з бізнесом своїх клієнтів. Ми пропонуємо послуги, які дозволять забезпечити розвиток приватного бізнесу, підтримку стабільного корпоративного бізнесу та фінансове змінення особистого добробуту наших клієнтів та акціонерів.

«Банк Національний кредит» – це мережа із 43 відділень у всіх регіонах України, де працюють 340 спеціалістів зі значним досвідом роботи в банківській системі та готовністю забезпечити Вас якісним сервісом. У системі банку працюють банкіри з бажанням будувати банк нового типу – банк приємних емоцій.

Для нас БАНК ПРИЄМНИХ ЕМОЦІЙ, це коли клієнт користується такими перевагами нашого банківського сервісу, як:

  • гнучкість;
  • швидкість прийняття рішень;
  • простота, яка дозволяє клієнтам користуватися зрозумілими банківськими інструментами та ПРИЄМНІ ЕМОЦІЇ від спілкування з нами.

Ми відкриті для діалогу і з нетерпінням чекаємо Вас у наших відділеннях.

_____________________________________________________________________________________

На 01.01.2012 р.:

Регулятивний капітал                                                 142 153 тис. грн.
Об'єм активів                                                 965 432 тис. грн.
Зобов'язання                                                 958 704 тис. грн.

Основні напрямки діяльності

Приватним клієнтам

Завдяки чесним і прозорим умовам, гнучкій тарифній політиці і розгалуженій мережі відділень банк успішно працює з клієнтами – фізичними особами. Політика постійного поліпшення якості обслуговування, безперервного вдосконалення комплексу послуг для приватних клієнтів сприяють зміцненню стабільності банку.

Банк є постійним членом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, що підтверджує безпеку і гарантію повернення вкладів населення. Депозитні програми «Національного кредиту» відрізняються високими ставками і прозорими умовами. Це дозволяє банку постійно нарощувати депозитний портфель фізичних осіб, успішно конкуруючи з найбільшими вітчизняними фінустановами.

У 2010 році банк почав процес ребрендингу. Основна його мета – освіжити морально застарілий стиль банку, зробивши «Національний кредит» доброзичливішим, впізнаним і по-справжньому європейським банком для наших клієнтів.

«Національний кредит» надає весь спектр послуг для приватних клієнтів, включаючи депозитикредити, розрахунково-касове обслуговування, ведення поточних та карткових рахунків та багато іншого.

Корпоративний бізнес

Гнучкість та висока швидкість прийняття рішень, широкий перелік послуг та тарифна політика дозволяють банку успішно конкурувати з найбільшими українськими банками. Банк пропонує клієнтам – юридичним особам унікальні цінові пропозиції на повний перелік банківських послуг. Використовуючи новітні банківські технології, ми не забуваємо про дотримання високих стандартів якості обслуговування наших клієнтів. А розгалужена мережа відділень банку дозволяє нам забезпечити якісне обслуговування бізнесу найбільших національних компаній.

«Національний кредит» надає весь спектр послуг для корпоративних клієнтів, включаючи депозити, кредити, розрахунково-касове обслуговування, гарантійні операції, дистанційне обслуговування рахунків в системі «БНК Клієнт-банк», овердрафтові супроводження, зарплатні проекти та багато іншого.


 

Інформація про власників істотної участі в банку

Учасники банку

Особи, які опосередковано володіють істотною участю

Взаємозв'язки між учасниками банку та особами, що опосередковано володіють істотною участю

найменування юридичної особи / прізвище, ім'я, по-батькові фізичної особи

відсоток у статутному капіталі

Оністрат Андрій Аркадійович

47,2475