Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Про банк

Починаючи свою роботу в 1996 році, ПАТ «Банк Національний кредит» здійснював свою діяльність у контексті становлення банківського сегменту України: динамічно розвиваючись і відповідаючи викликам фінансового ринку.

2009 рік став переломним в історії ПАТ «Банк Національний кредит»: Банк змінив власника, у 2 рази збільшив статутний капітал і провів ребрендінг. Маючи мережу відділень в точках, нетипових для формування регіонального банківського представництва, Банк не тільки зміцнив свою присутність у регіонах, але й зберіг найважливіше – своїх клієнтів. Протягом 2009-2011 рр. «Банк Національний кредит» здійснив реструктуризацію власної мережі відділень. Зберігши загальну чисельність регіональних представництв, частина з них була переміщена на нові майданчики. Так, на сьогоднішній день мережа відділень Банку представлена ​​у всіх регіонах України.

Головний офіс на Тургенєвській, 52/58

Ми надаємо простий, зрозумілий, якісний банківський сервіс. Ми традиційні в якості, але нетрадиційні в підході: ми близькі до наших клієнтів, тому що Банк зростає разом з бізнесом своїх клієнтів. Ми пропонуємо послуги, які дозволять забезпечити розвиток приватного бізнесу, підтримку стабільного корпоративного бізнесу та фінансове зміцнення особистого добробуту наших клієнтів та акціонерів.

ПАТ «Банк Національний кредит» – це мережа із 54 відділень у всіх регіонах України, близько 5000 власних платіжних терміналів (ПТКС), що працюють під брендом «Банк24 Національний кредит». Це близько 800 спеціалістів зі значним досвідом роботи в банківській системі і готовністю забезпечити Вас якісним сервісом. У системі Банку працюють банкіри з бажанням будувати банк нового типу – банк приємних емоцій. Для нас БАНК приємних емоцій – це коли наш клієнт користується такими перевагами банківського сервісу, як:

  • гнучкість;
  • швидкість прийняття рішень;
  • простота, яка дозволяє клієнтам користуватися зрозумілими банківськими інструментами;
  • і ПРИЄМНІ ЕМОЦІЇ від спілкування з нами.

Ми відкриті для діалогу і з нетерпінням чекаємо на Вас у наших відділеннях.


На 01.09.2014 р.:

Регулятивний капітал 
 
260 365 тис. грн.
Кредитний портфель 
 
1 441 318 тис. грн.
Депозитний портфель 
 
2 116 422 тис. грн.
Фінансовий результат 
 
723 263 грн.

Основні напрямки діяльності

Приватним клієнтам

Завдяки чесним і прозорим умовам, гнучкій тарифній політиці та розгалуженій мережі відділень, Банк успішно працює з клієнтами – фізичними особами. Політика постійного поліпшення якості обслуговування, безперервного вдосконалення комплексу послуг для приватних клієнтів сприяють зміцненню стабільності Банку.

Банк є постійним членом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, що підтверджує безпеку і гарантію повернення вкладів населення. Депозитні програми «Банку Національний кредит» відрізняються високими ставками та прозорими умовами. Це дозволяє Банку постійно нарощувати депозитний портфель фізичних осіб, успішно конкуруючи з найбільшими вітчизняними фінустановами.

У 2011 році Банк завершив процес ребрендінгу. Основна його мета – освіжити морально застарілий стиль Банку, зробивши «Банк Національний кредит» більш дружнім, впізнаваним і по-справжньому європейським банком для наших клієнтів.

«Банк Національний кредит» надає весь спектр послуг для приватних клієнтів, включаючи депозити, кредити, розрахунково-касове обслуговування, ведення поточних та карткових рахунків, міжнародні грошові перекази та багато іншого. «Банк Національний кредит» володіє широкими можливостями з дистанційного обслуговування клієнтів, надаючи можливість управляти рахунками, здійснювати платіжні операції, а також одержувати інші банківські послуги за допомогою системи «БНК Клієнт-Банк», яка доступна на безкоштовній основі для всіх приватних клієнтів Банку на платформах Windows, MacOS, iOS і Android. Крім того, «Банк Національний кредит» надає своїм клієнтам можливість оплачувати більше 500 сервісів і послуг в мережі терміналів (ПТКС), що працюють під брендом «Банк24 Національний кредит» і нараховують більше 4700 терміналів самообслуговування у всіх регіонах країни.

Корпоративний бізнес

Гнучкість і висока швидкість прийняття рішень, широкий перелік послуг та тарифна політика дозволяють Банку успішно конкурувати з найбільшими українськими банками. Банк пропонує клієнтам – юридичним особам унікальні цінові пропозиції на повний перелік банківських послуг. Використовуючи новітні банківські технології, ми не забуваємо про дотримання високих стандартів якості обслуговування наших клієнтів. А розгалужена мережа відділень Банку дозволяє нам забезпечити якісне обслуговування бізнесів найбільших національних компаній.

"Банк Національний кредит" надає весь спектр послуг для корпоративних клієнтів, включаючи депозити, кредити, розрахунково-касове обслуговування, гарантійні операції, дистанційне обслуговування рахунків у системі "БНК Клієнт-Банк", овердрафтовий супровід, зарплатні проекти та багато іншого.

Соціальна відповідальність

ПАТ "Банк Національний кредит" реалізовує кілька соціальних програм. Підтримуючи ідею здорового способу життя, Банк на постійній основі організовує та підтримує дитячі легкоатлетичні змагання в різних містах України. В рамках співпраці з «Центром соціальних проектів майбутнього» Банк здійснює прийом коштів у мережі власних терміналів і касах відділень на користь низки благодійних проектів, серед яких програми «Діти проти раку», «Допомога дітям, хворим на ДЦП», програма підтримки української книги і багато іншого.Операційний день Банку       9.00  18.00
Операційний час Банку         9.00  16.00
Післяопераційний час Банку         16.01  18.00


Інформація про власників істотної участі в Банку

Учасники банку

Особи, які опосередковано володіють істотною участю

Взаємозв'язки між учасниками банку та особами, що опосередковано володіють істотною участю

найменування юридичної особи / прізвище, ім'я, по-батькові фізичної особи
відсоток у статутному капіталі

Оністрат Андрій Аркадійович

30,4373

Бобнєв Ігор Юрійович

20,9325

Схематичне зображення структури власності банку (на 30.06.2014)

Схематичне зображення структури власності банку