Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Історія

ПАТ "Банк Національний кредит" створено у 1996 році. За цей час капітал банку зріс у 8 разів і склав 47,7 млн. грн., кількість клієнтів-юридичних осіб досягла 8,6 тис., а число вкладників - фізичних осіб, які розмістили свої заощадження на загальну суму 67,7 млн. грн., зросло до 47,6 тис.

Банк послідовно реалізовує принцип вигідної для клієнтів діяльності при повному і неухильному дотриманні вимог законодавства України і нормативних умов Національного банку України.

Послідовна політика по вдосконаленню якості обслуговування клієнтів, постійна робота по розвитку повного комплексу сучасних послуг для індивідуального клієнта сприяють укріпленню стабільності банку.

Клієнти банку одержують сучасне якісне банківське обслуговування з урахуванням індивідуальних потреб, чим досягається головна мета існування банку - служіння нашим клієнтам, нашим акціонерам та нашій державі.

ПАТ "Банк Національний кредит" - сучасний банк, який має здорові амбіції, бажання бути одним з лідерів у своїй галузі та всі передумови для цього. Ми не тільки оперативно реагуємо на розвиток економічних процесів в Україні, а й здатні впливати на події і трансформувати їх у власні переваги. У першу чергу це стосується розробки прогресивних, високоефективних банківських операцій та інструментів, призначених для підвищення рівня обслуговування найширшого кола клієнтів.

Гнучка тарифна політика, яка допомагає оперативно реагувати на зміни ринкової кон'юнктури, в поєднанні із індивідуальним підходом до кожного споживача, допомагають нам бути привабливими в порівнянні з конкурентами. Для постійних клієнтів їз багатьох видів операцій передбачена система індивідуальних тарифів.

Ми відкриті для клієнтів та сподіваємося на взаємовигідне співробітництво.