БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для Android
Рус Укр Eng

Менеджмент

Андрій ОНІСТРАТ

Голова Спостережної ради

Андрей Онистрат

Дата народження: 08.10.1973 р.

Місце народження: м. Київ

Освіта:

2002 р.  Київський Національний Економічний Університет. Магістр фінансового менеджменту.

2005 р.  Київський Національний Економічний Університет. Кандидат Економічних Наук. Доцент кафедри банківської справи КНЕУ.

Банківська кар'єра:

26.12.2002-06.02.2004 рр.: Заступник керуючого Київської міської філії АКБ «Укрсоцбанк»;

06.02.2004-17.10.2008 рр.: Керуючий Київською обласною філією АКБ «Укрсоцбанк»;

з січня по червень 2009 року: Перший заступник Голови Правління «Партнер-Банку»;

з 21 грудня 2009 року: Голова Спостережної ради, власник ПАТ «Банк Національний кредит».

За час роботи в АКБ «Укрсоцбанк» Андрій Оністрат зарекомендував себе як талановитий кризовий менеджер. Прийшовши до збиткової Київської обласної філії, він лише за півроку зумів вивести її в число прибуткових. Протягом наступних трьох років Київська обласна філія АКБ «Укрсоцбанк» незмінно посідала перші місця у внутрішньому рейтингу «Укрсоцбанку» та ніколи не опускалась нижче 4-го місця.

За час роботи Андрія Оністрата у філії кредитний портфель КОФ виріс більш ніж у 130 разів до 1300 млн. грн. Було відкрито 7 нових та суттєво поліпшено якість роботи існуючих відділень. Так, за 3 роки доля відділень у сукупних доходах філії зросла з 30-40 до 50-60%. На момент виходу Андрія Оністрата з Укрсоцбанку прибуток до оподаткування Київської обласної філії склав 48 млн. грн.

Після того, як італійські акціонери АКБ «Укрсоцбанк» почали проводити реструктуризацію банку, скорочуючи кількість філій, Андрій Оністрат вийшов з Київської обласної філії «Укрсоцбанку» та зосередився на пошуку майданчика для розвитку власної банківської структури в якості власника.

У серпні 2009 року Андрій Оністрат шляхом викупу акцій додаткової емісії став власником 48,3% «Банку Національний кредит».

____________________________________________________________________________________________

Павло ПАЩЕНКО

Голова Правління

files/uploads/Images/boss/Pasch.png

Народився в 1967 році в м. Торез Донецької області.

Освіта: Київський Державний економічний університет.

Павло Пащенко має значний досвід керування банком у кризовий період. Будучи банкіром, подолав дві кризи - у 1994 та 1998 роках. Причому другу з них - у якості Голови Правління банку.

Павло Пащенко має досвід роботи на керівних посадах як у невеликих, так і в найбільших українських банках.

Банківська кар'єра розпочалася в банку «Україна» з позиції економіста другої категорії. За час роботи в банку «Україна» займав посади начальника відділу міжбанківського кредитування та начальника ресурсно-фінансового відділу. В 1996 році зайняв посаду заступника директора одеської філії «Укргазбанку». З 1997 по 1998 рік - Перший заступник Голови правління «Укрпрофбанку». В 1998 році зайняв посаду заступника Голови Правління, а через три місяці - Голови Правління «АвтоЗАЗбанку», де працював до 2001 року. В період з кінця 2001 по початок 2002 років займав позицію заступника директора по корпоративному бізнесу в Київській міській дирекції АКБ «Укрсоцбанк». З 2002 по 2009 рік займався розвитком власних бізнес-проектів. З грудня 2009 року - Голова Правління ПАТ «Банк Національний кредит».

____________________________________________________________________________________________

Тетяна ГЕЙКО

Заступник Голови Правління

files/images/GEYKO_resize.png
Народилась 17 липня 1973 року.

Освіта: Український транспортний університет, 1995 р.; спеціальність: економіка та керівництво у будівництві.

Тетяна Гейко має значний досвід роботи в банківській сфері. Її кар'єра розпочалась у 1995 році з посади економіста із зовнішньоекономічної діяльності у Київській міській філії АКБ «Укрсоцбанк».

За багаторічну кар'єру в «Укрсоцбанку» Тетяна Гейко досконало вивчила банківські процеси в кількох напрямках. Досвід роботи у відділі організації валютної роботи, обслуговування VIP корпоративних клієнтів, секторі організації роботи з цінними паперами та депозитами дозволили їй у 2004 році стати заступником начальника відділу корпоративних клієнтів у Київській міській філії АКБ «Укрсоцбанк». У 2005 році вона очолила відділ корпоративних клієнтів у Київській обласній філії «Укрсоцбанку», а з 2006 по 2009 роки займала посаду заступника керуючого Київської обласної філії «Укрсоцбанку», очолюючи напрямок по роботі з корпоративними клієнтами. З 2009 року Тетяна Гейко - заступник Голови Правління ПАТ «Банк Національний кредит».

____________________________________________________________________________________________

Людмила МІЩУК

Заступник Голови Правління

files/images/MISCH_resize.png

Народилась 24 березня 1978 року.

Освіта: Київський національний економічний університет; спеціальність: фінанси.

Банківська кар'єра Людмили Міщук розпочалась у 1997 році з посади старшого касира Черкаського відділення «Ощадбанку». З 1999 по 2001 роки продовжувала працювати в «Ощадбанку» на посаді бухгалтера, а згодом - ревізора.

З 2001 року перейшла працювати у Київську міську філію АКБ «Укрсоцбанк» на посаду касира. Завдячуючи системному підходу до роботи та аналітичному складу розуму, швидко просувалась кар'єрними сходинками та отримала досвід роботи з приватними особами у відділі фінансового моніторингу та фінансово-аналітичному відділі. В 2006 році Людмила Міщук очолила фінансово-аналітичний відділ Київської обласної філії АКБ «Укрсоцбанк». У 2007 році вона зайняла посаду заступника керуючого Київської обласної філії «Укрсоцбанку». З 2009 року - заступник Голови Правління ПАТ «Банк Національний кредит».

____________________________________________________________________________________________

Василь НЕВМЕРЖИЦЬКИЙ

Казначей

files/uploads/Images/boss/NEV.pngНародився 18 грудня 1978 року.

Освіта:

1997 р. – Київський технікум залізничного транспорту; спеціальність: бухгалтерський облік та аудит.

2001 р. – Київський Національний економічний Університет; спеціальність: економіка та підприємництво. Бакалавр банківської справи.

2002 р. – Київський Національний економічний Університет; спеціальність: економіка та підприємництво. Магістр банківського менеджменту.

Банківську кар'єру розпочав ще за років студентства. Проходячи практику в «Укрінбанку», вступив на посаду бухгалтера в Оболонській філії банку. В грудні 1998 року перейшов до банку «Київ», де посів посаду головного спеціаліста валютного відділу. В 2000 році вступив на посаду головного менеджера відділу організації роботи з фізичними особами Київської міської дирекції АКБ «Укрсоцбанк». З 2003 року займав посаду головного економіста управління готівково-грошового обігу Київської міської дирекції «Укрсоцбанку», а в 2004 році поступив на роботу у Київську обласну філію АКБ «Укрсоцбанк» на посаду головного економіста управління готівково-грошового обігу. В період з 2005 по 2008 роки очолював Вишневе відділення «Укрсоцбанку».

За три роки роботи на позиції керівника відділення Василь Невмержицький суттєво збільшив обсяги активів та пасивів відділення, сприяв значному зростанню прибутковості та, врешті решт, вивів відділення на провідні позиції у системі «Укрсоцбанку». Успіхи Василя Невмержицького були неодноразово відзначені ТОП-менеджментом банку. Так, за цей період Вишневе відділення було нагороджено дипломами та грамотами:

диплом «Краще відділення 2006 р.  І місце по Київській обласній дирекції АКБ «Укрсоцбанк»; Диплом «Краще відділення 2007 р.  ІІ місце по Київській обласній дирекції АКБ «Укрсоцбанк»;

 почесна грамота за І місце у внутрішньобанківському змаганні з досягнення стратегічних цілей АКБ «Укрсоцбанк» за підсумками І кв. 2008 р. по Україні серед універсальних відділень;

нагороджений дипломом за перемогу у конкурсі Кращий менеджер-керівник банку АКБ «Укрсоцбанк» за 2006 р., програма «Кар’єрний ліфт»;

нагороджений почесною грамотою за бездоганну працю та заслуги у розвиток АКБ «Укрсоцбанк», а також багатьма іншими відзнаками.

У 2008 році був призначений на посаду заступника начальника роздрібного бізнесу регіональної дирекції «БТА банку».

У 2009 році поступив на посаду начальника управління економічного аналізу «Банку Національний кредит». У вересні 2009 року очолив департамент по роботі з клієнтами, а з листопада 2009 року зайняв посаду казначея банку.

Наприкінці травня 2011 року Василь Невмержицький отримав Сертифікат Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку на право здійснення професійних операцій із цінними паперами в Україні, а в червні 2011 року успішно завершив програму підготовки спеціалістів із дилінгових операцій, отримавши відповідне кваліфікаційне посвідчення.

Диплом  «Краще відділення 2006 р. - 1 місце по Київській обласній дирекції АКБ «Укрсоцбанк»»; Диплом  «Краще відділення 2007 р. - 2 місце по Київській обласній дирекції АКБ «Укрсоцбанк»» ;

Почесна грамота за 1 місце у внутрішньобанківському змаганні з досягнення стратегічних цілей АКБ «Укрсоцбанк» за підсумками 1 кв.2008 р. по Україні серед універсальних відділень ;

Нагороджений дипломом за перемогу у конкурсі кращий менеджер керівник банку АКБ «Укрсоцбанк» за 2006 р. програма «Кар’єрний ліфт» ;

Нагороджений почесною грамотою за бездоганну працю та заслуги у розвиток АКБ «Укрсоцбанк», а также многими другими наградами;