БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для Android
Рус Укр Eng

Менеджмент

Андрій ОНІСТРАТ

Голова Спостережної ради

Андрей Онистрат

Дата народження: 08.10.1973

Місце народження: Київ

Освіта:

2002 - Київський Національний Економічний Університет. Магістр фінансового менеджменту.

2005 - Київський Національний Економічний Університет. Кандидат Економічних Наук. Доцент кафедри банківської справи КНЕУ.

Банківська кар'єра:

26.12.2002 – 06.02.2004 Заступник керуючого Київської міської філії АКБ «Укрсоцбанк»

06.02.2004 – 17.10.2008 Керуючий Київською обласною філією АКБ «Укрсоцбанк» 

З січня по червень 2009 року Перший заступник Голови Правління «Партнер-Банку»

С 21 грудня 2009 року Голова Спостережної ради, власник ПАТ «Банк Національний кредит»

За час роботи в АКБ «Укрсоцбанк» Андрій Оністрат зарекомендував себе як талановитий кризовий менеджер. Прийшовши до збиткового Київської обласної філії, він лише за півроку зумів вивести її в число прибуткових. Протягом наступних трьох років Київська обласна філія  АКБ «Укрсоцбанк» незмінно посідала перші місяці у внутрішньому рейтингу «Укрсоцбанку», та ніколи не опускався нижче 4-го місця. 

За час роботи Андрія Оністрата у філії, кредитний портфель КОФ виріс більш ніж в 130 разів до 1300 млн. грн. Було відкрито 7 нових та суттєво поліпшено якість роботи існуючих відділень. Так, за 3 роки доля відділень у сукупних доходах филії зросла з 30-40, до 50-60%. На момент виходу Андрія Оністрата з Укрсоцбанку прибуток до оподаткування Київської обласної філії склала 48 млн. грн.

Після того, як італійські акціонери АКБ «Укрсоцбанк» почали проводити реструктуризацію банку, скорочуючи кількість філій, Андрій Оністрат вийшов з Київської обласної філії «Укрсоцбанку» та зосередився на пошуку майданчика для розвитку власної банківської структури в якості власника.

В серпні 2009 року Андрій Оністрат шляхом викупу акцій додаткової емісії став власником 48,3% «Банку Національний кредит».

____________________________________________________________________________________________

Павло ПАЩЕНКО

Голова Правління

files/uploads/Images/boss/Pasch.png

Народився в 1967 році в м. Торез Донецької областї

Освіта: Київський Державний економічний університет.

Павло Пащенко має значний досвід керування банком в кризовий період. Будучи банкіром він подолав дві кризи у 1994 и 1998 роках. Причому другий з них - у якості Голови Правлянні банку.

Павло Пащенко має досвід роботи на керівних посадах, як в невеликих, так і в найбільших українських банках.

Банківська кар'єра почалася в банку «Україна» з позиції економіста другої категорії. За час роботи в банку «Україна» займав посади начальника відділу міжбанківського кредитування та начальника ресурсно-фінансового відділу. В 1996 році зайняв посаду заступника директора одеської філії «Укргазбанку». З 1997 по 1998 рік - Перший заступник Голови правління «Укрпрофбанку». В 1998 році зайняв посаду заступника Голови Правління, а через три місяці - Голови Правляння «Автозазбанку», де працював до 2001 року. В період з кінця 2001 по початок 2002 років займав позицію заступника директора по корпоративному бізнесу в Київській міській дирекції АКБ «Укрсоцбанк». З 2002 по 2009 рік займався розвитком власних бізнес-проектів. З грудня 2009 року Голова Правління ПАТ «Банк національний кредит».

____________________________________________________________________________________________

Тетяна ГЕЙКО

Заступник Голови Правління

files/images/GEYKO_resize.png
Народилась 17 липня 1973 року

Освіта:

Український транспортний університет 1995 р. Спеціальність: економіка та крівництво у будівництві

Тетяна Гейко має значний досвід роботи в банківській сфері. Її кар'єра розпочалась у 1995 році з посади економіста з зовнішньоекономічної  діяльності у Київській міській філії АКБ «Укрсоцбанк».

За багаторічну кар'єру в «Укрсоцбанку» Тетяна Гейко досконало вивчила банківські процеси в кількох напрямках. Досвід роботи у відділі організації валютної роботи, обслуговування VIP корпоративних клієнтів, секторі організації роботи з цінними паперами та депозитами дозволили ій в 2004 році стати заступником начальника відділу корпоративних клієнтів у Київській міській філії АКБ «Укрсоцбанк». В 2005 вона очолила відділ корпоративних клієнтів у Київській обласній філії «Укрсоцбанку», а з 2006 по 2009 займала посаду заступника керуючого Київської обласної філії "Укрсоцбанку", очолюючи напрямок по роботі з корпоративними клієнтами. З 2009 року Тетяна Гейко - заступник Голови Правління ПАТ «Банк Національний кредит».

____________________________________________________________________________________________

Людмила МІЩУК

Заступник Голови Правління

files/images/MISCH_resize.png

Народилась 24 березня 1978 року

Освіта: Київський національний економічний університет.

Спеціальність:  фінанси.

Банківська кар'єра Людмили Міщук розпочалась в 1997 році з посади старшого касира Черкаського відділення "Ощадбанку". З 1999 по 2001 роки продовжувала працювати в "Ощадбанку" на посадах бухгалтера, а згодом ревізора.

З 2001 року перейшла працювати у Київську міську філію АКБ «Укрсоцбанк» на посаду касира. Завдячуючи системному підходу до роботи та аналітичному складу розуму швидко просувалася кар'єрними сходинками, та отримала досвід роботи з приватними особами, у відділі фінансового моніторингу та фінансово-аналітичному відділі. В 2006 році Людмила Міщук очолила фінансово-аналітичний відділ Київської обласної філілї АКБ «Укрсоцбанк». У 2007 році вона зайняла посаду заступника керуючого Київської обласної філії «Укрсоцбанку». З 2009 року - заступник Голови Правління ПАТ «Банк Національний кредит».

____________________________________________________________________________________________

Василь НЕВМЕРЖИЦЬКИЙ

Казначей

files/uploads/Images/boss/NEV.pngНародився 18 грудня 1978 року

Освіта:

1997 - Київський технікум залізничного транспорту. Бухгалтерський облік та аудит.

2001 – Київський Національний економічний Університет. Экономіка та підприємництво. Бакалавр банківської справи.

2002 - Київський Національний економічний Університет. Экономіка та підприємництво. Магістр банківського менеджменту.

Банківську кар'єру розпочав ще в студентстві. Проходячи практику в «Укрінбанку» вступив на посаду бухгалтера в Оболонській філії банку. В грудні 1998 року перейшов до банку «Київ», де посів посаду головного спеціаліста валютного відділу. В 2000 році вступив на посаду головного менеджера відділу організації роботи з фізичними особами Київської міської дирекції АКБ «Укрсоцбанк». З 2003 року займав посаду головного економіста управління готівково-грошового обігу Київської міської дирекції «Укрсоцбанку», а в 2004 році поступив на роботу у Київську обласну філію АКБ «Укрсоцбанк» на посаду головного економіста управління готівково-грошового обігу В період з 2005 по 2008 рік очолював Вишневе відділення «Укрсоцбанку».

За три роки роботи на позиції керівника відділення, Василь Невмержицький суттєвозбільшив обсяги активів та пасивів відділення, сприяв значному зростанню прибутковості та, в решті решт, вивів відділення на провідніпозиції в системі «Укрсоцбанку». Успіхи Василя Невмержицького були неодноразово відзначені ТОП-менеджментом банку. Так, за цей період Вишневе відділення було нагороджено дипломами та грамотами:

Диплом  «Краще відділення 2006 р. - 1 місце по Київській обласній дирекції АКБ «Укрсоцбанк»»; Диплом  «Краще відділення 2007 р. - 2 місце по Київській обласній дирекції АКБ «Укрсоцбанк»» ;

  Почесна грамота за 1 місце у внутрішньобанківському змаганні з досягнення стратегічних цілей АКБ «Укрсоцбанк» за підсумками 1 кв.2008 р. по Україні серед універсальних відділень ;

Нагороджений дипломом за перемогу у конкурсі кращий менеджер керівник банку АКБ «Укрсоцбанк» за 2006 р. програма «Кар’єрний ліфт» ;

Нагороджений почесною грамотою за бездоганну працю та заслуги у розвиток АКБ «Укрсоцбанк», а також багатьма іншими відзнаками.

В 2008 році був призначений на посаду заступника начальника роздрібного бізнесу регіональної дирекції «БТА банку».

В 2009 році поступив на посаду начальника управління економічного аналізу банку «Національний кредит». В Вересні 2009 очолив департамент по роботі з клієнтами. А з листопада 2009 року зайняв посаду казначея банку.

Наприкінці травня 2011 Василь Невмержицький отримав Сертифікат Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку на право  здійснення професійних операцій із цінними паперами в Україні, а в червні 2011  успішно завершив програму підготовки спеціалістів із дилінгових операцій, отримавши відповідне кваліфікацийне посвідчення.

Диплом  «Краще відділення 2006 р. - 1 місце по Київській обласній дирекції АКБ «Укрсоцбанк»»; Диплом  «Краще відділення 2007 р. - 2 місце по Київській обласній дирекції АКБ «Укрсоцбанк»» ;

Почесна грамота за 1 місце у внутрішньобанківському змаганні з досягнення стратегічних цілей АКБ «Укрсоцбанк» за підсумками 1 кв.2008 р. по Україні серед універсальних відділень ;

Нагороджений дипломом за перемогу у конкурсі кращий менеджер керівник банку АКБ «Укрсоцбанк» за 2006 р. програма «Кар’єрний ліфт» ;

Нагороджений почесною грамотою за бездоганну працю та заслуги у розвиток АКБ «Укрсоцбанк», а также многими другими наградами;