Інтернет БНК Клієнт-Банк
БНК Клієнт-Банк для мого пристрою
Рус Укр Eng

Термінальні мережі

платіжний термінал Банку Національний кредит

Термінальний бізнес розпочав свій розвиток в Україні лише декілька років тому, але вже за короткий час став незамінним каналом продажів для великого переліку провайдерів послуг та зручним інструментом миттєвої оплати для мільйонів користувачів. Мережа платіжних терміналів ПАТ "Банк Національний кредит" на сьогоднішній день нараховує близько 5000 автоматів з прийому платежів, що розташовані у всіх регіонах України. Всі платіжні термінали Банку працюють на власному процесінгу ("Банк24 Національний кредит"), що дозволяє швидко реагувати на потреби ринку, постійно вдосконалюючи сервіс та збільшуючи кількість доступних послуг. Термінали "Банку Національний кредит" працюють за юридично легітимною схемою.

"Банк Національний кредит" запрошує партнерів у регіонах приєднатися до платіжного сервісу Банку, організувавши власний бізнес з прийому платежів з використанням ПТКС (програмно-технічний комплекс самообслуговування).

Провайдерам послуг ми пропонуємо розмістити свій сервіс на терміналах Банку, надавши клієнтам можливість швидко та зручно сплачувати за послуги.ПАТ "Банк Національний кредит" пропонує на вигідних умовах кредити на придбання платіжних терміналів від компанії-виробника BoxPay Solutions.

Умови:
  • аванс – 30% або 0% від вартості платіжного терміналу, за умови надання додаткової застави;
  • процентна ставка – від 23% річних;
  • обов’язкова умова – підключення до процесінгу "Банк 24 Національний кредит".
Контактна особа:
  • начальник Управління розвитку термінального бізнесу Думчев Євген – (067) 500-44-88.

Умови надання послуги процесінгу Банку залежать від кількості терміналів та від сукупного обороту мережі клієнта.


Знайти найближчий до Вас платіжний термінал "Банк 24 Національний кредит"

Квитки он-лайн

Купуйте квитки прямо на сайті!