БНК Клієнт-Банк для Win OS
БНК Клієнт-Банк для Mac OS
Мобільний банкінг для Android та iOS
Рус Укр Eng

Термінальні мережі

files/images/seti_2.png

Термінальний бізнес розпочав свій розвиток в Україні лише кілька років тому та за короткий час став незамінним каналом продажів для великого переліку провайдерів послуг та зручним інструментом миттєвої оплати для мільйонів користувачів. Термінальна мережа ПАТ "Банк Національний кредит" на сьогоднішній день включає більше 1600 автоматів з прийому платежів, що розташовані в 15 регіонах України. Всі термінали компанії працюють на власному процесінгу, що дозволяє швидко реагувати на потреби ринку, постійно вдосконалюючи сервіс та збільшуючи кількість послуг. Термінали "Національного кредиту" працюють за юридично легітимною схемою.

ПАТ "Банк Національний кредит" запрошує партнерів у регіонах приєднатися до платіжного сервісу Банку, організувавши власний бізнес з прийому платежів.

Провайдерам послуг ми пропонуємо розмістити свій сервіс на терміналах Банку, надавши клієнтам можливість швидко та зручно сплачувати за послуги.«Банк Національний кредит» пропонує на вигідних умовах кредити на придбання платіжних терміналів від компанії-виробника BoxPay Solutions.

Умови:

  • аванс – 30% або 0% від вартості платіжного терміналу, за умови надання додаткової застави;
  • процентна ставка – від 23% річних;
  • обов’язкова умова – підключення до процесінгу ПАТ «Банк Національний кредит» (раніше – процесінг «Ё-Платежка»).

Контактна особа:

  • начальник Управління розвитку термінального бізнесу Думчев Євген – (067) 500-44-88.

Умови надання послуги процесінгу банку залежать від кількості терміналів та від сукупного обороту мережі клієнта.

Сплачуй за послуги в терміналах!

Сервіси понад 390 операторів!