БНК Клієнт-Банк
Мобільний банкінг для Android та iOS
Рус Укр Eng

Про прийом платежів

files/images/Term2.jpgПрийом платежів через термінальну мережу (ПТКС) Банкуце сучасна і зручна форма банківського обслуговування приватних осіб, яка дає можливість оплати великої кількості послуг. Ми пропонуємо поліпшити якість обслуговування Ваших клієнтів, підвищити їх лояльність, додавши Ваші послуги в перелік сервісів автоматів прийому платежів Банку. Ми постійно працюємо над розширенням номенклатури послуг, що надаються, прагнучи дати клієнтам максимально простий і зручний сервіс, що дозволяє зробити віддалене обслуговування клієнтів ще більш комфортним.

Наші термінали встановлені у кращих місцях (прикасова зона або зона вхідної групи) провідних торгових мереж України.

Наша мережа терміналів включає більше 1500 автоматів з прийому платежів в 15 регіонах України. Ми продовжуємо нарощувати термінальну мережу, прагнучи створити універсальну інфраструктуру, здатну відповідати вимогам як споживачів, так і провайдерів послуг на всій території України.

ПАТ "Банк Національний кредит" володіє власним програмним забезпеченням термінальної мережі, що дозволяє швидко і гнучко реагувати на запити ринку.

Робота з термінальною мережею банку зручна як для користувачів  приватних осіб, так і для партнерів, що розмістили свої сервіси для збору платежів.

Наші переваги:

 юридично захищена схема організації бізнесу по прийому платежів;

 прийом платежів від населення 24 години на добу, 7 днів на тиждень, без обіду, свят і вихідних;

 зручність використання інтерфейсу терміналу;

 переказ коштів, сплачених за послуги, відбувається протягом кількох хвилин в online режимі;

 оплата коштів підтверджується квитанцією, яку роздруковує термінал;

 споживачеві надається можливість відкривати банківські рахунки і користуватися ними в будь-який зручний час за допомогою терміналів, Інтернет-сайтів і навіть мобільних телефонів;

 call-центр по роботі з клієнтами і технічна підтримка;

 інші можливості.

Підключайся!

Банківський процесінг – це легітимно!