BNK.ua

Новости Украины и мира

Особливості моделі співпраці dedicated team

Dedicated Development Teams

Робота з довгостроковим проєктом ніколи не буває легкою. Одна з головних проблем, з якою ви відразу ж зіткнетеся, полягає в тому, як і де знайти фахівців для запуску вашого проєкту. Модель dedicated team виділеної команди розробників може бути правильним рішенням. Ця модель співпраці надає низку переваг, які ідеальні для довгострокових проєктів. Поглянемо ближче та зрозуміємо, чому DT – це найкраща модель для багатьох підприємств у різних галузях.

Що таке виділена команда dedicated team?

Простіше кажучи, виділена команда – це модель співпраці між клієнтом і постачальником, при якій постачальник надає замовнику команду професіоналів відповідно до його вимог.

 • Переважно команда DT працює віддалено як доповнення до власної робочої сили клієнта, але також бувають випадки, коли виділені команди працюють на місці протягом усього проєкту.
 • Можуть бути відмінності в тривалості проєкту, розмірі команди, місці розташування та організаційній структурі.
 • Але основна передумова саме така – зовнішня команда ІТ-фахівців, які працюють у вас так, якби вони були вашими співробітниками протягом певного періоду.

Як працює модель співробітництва dedicated team?

Припустимо, вам потрібно розробити додаток для iOS або Android, щоб продавати власні продукти або послуги мобільній аудиторії. Звісно, знадобляться фахівці, які можуть не тільки кодувати, але і планувати процес розробки, створювати привабливий користувальницький інтерфейс і UX, а також підтримувати додаток після завершення розробки.

Залежно від складності мобільного додатка, ви будете враховувати різні часові рамки, певну кількість людей в команді, тому можуть знадобитися консультаційні послуги, щоб визначити справжній масштаб проєкту. Оптимальний варіант – стати партнером постачальника, який проконсультує по кращим рішенням для унікального проєкту, допоможе зібрати спеціальну команду, написати код і протестувати продукт, випустити його на ринок і підтримувати згодом.

Основа моделі виділеної команди DT

Ця модель взаємодії складається з декількох кроків, і вам не потрібно ні про що турбуватися, адже постачальник ІТ-послуг проведе по всіх етапах:

 • Клієнт повинен викласти свої потреби – який продукт потрібен?
 • Що має на меті реалізація проєкту?
 • Як це має виглядати?

Консалтинг-команда експертів оцінює масштаб проєкту і розробляє план дій. Це включатиме часові обмеження проєкту, структуру виділеної команди та специфікації, зокрема розмір та набір навичок фахівців. Маючи пристойний кадровий резерв, постачальник може зібрати команду кращих експертів, які відповідають специфікаціям вашого проєкту.

Виділена команда тепер працює на вас, а це означає, що у вас є повний контроль над фахівцями.

 • Ви визначаєте їх обов’язки, крайні терміни, відповідальність і графік роботи.
 • Кожен член команди тепер є частиною вашої організації та працює відповідно до вашої внутрішньої політики протягом усього проєкту.
 • Адміністрування – в залежності від специфіки, від управління заробітною платою до корпоративних вечірок.
 • Мета співпраці – зняти якомога більше проблем з клієнта.

Коли потрібно наймати виділену команду

Не всім компаніям потрібна модель dedicated team. Саме тому ось контрольний список для вибору стратегії співпраці.

 • Масштабний проєкт – багатогранний з широким спектром завдань.
 • Довготерміновий – якщо ви наважилися на проєкт на півроку або більше, краще найняти спеціальну команду.
 • Швидкість та спритність – цілі та ринок можуть змінитися, тому потрібна гнучка команда розробників. На відміну від власної, ви можете змінити склад виділеної ІТ-команди, додати інших фахівців.
 • Практичний підхід – відстеження реалізації проєкту, отримання оновлень, оцінка продуктивності кожного окремого розробника.
 • Прозорість і контроль – за допомоги виділеної командної моделі dedicated team ви можете відстежувати, що робить кожен розробник, встановлювати пріоритети та призначати завдання.

Ви можете бути впевнені, що найняті вами фахівці будуть зосереджені тільки на ваших обов’язках, якщо ви наймете фахівця на повний робочий день. На відміну від інших моделей аутсорсингу, в яких ІТ-фахівці перемикаються між завданнями клієнтів, ваші виділені співробітники зосереджені тільки на ваших обов’язках і так само захоплені та мотивовані, як і ваша основна команда.

Джерело: https://elitex.systems/dedicated-software-development-team

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.