BNK.ua

Новости Украины и мира

Особливості використання душового піддона зі штучного каменю

Душовий піддон зі штучного каменю

Під час облаштування ванної кімнати, зокрема кабінки для душу, важливо відповідально поставитися до вибору піддона. Це потрібно не лише для належного відведення води, а й для забезпечення комфортних і безпечних водних процедур. В залежності від того, які вибрані деталі огорожі, період служби сантехнічного устаткування відрізняється. Популярними сучасними варіантами є акрилові та мармурові вироби.

Внаслідок проведених досліджень були зроблені висновки, що штучний ливарний мармур за своїми технічними та експлуатаційними параметрами значно кращий за натуральну сировину. Піддон на 80% складається з композита та на 20% зі смоли. Також у складі є пігменти, що сприяють належному забарвленню виробу. За деякими тестами штучний камінь є міцнішим за природний в 5 разів. Отже піддон для душу зі штучного каменю — це оптимальне рішення для ванної кімнати.

Основні переваги мармурових піддонів

Завдяки кам’яним крихтам та спеціальним смолам забезпечуються надійність і гігієнічні властивості штучного мармуру. Композитний матеріал не має порів, отже, не пропускає вологи всередину виробу, що дає змогу запобігти виникненню плісняви. Якісне покриття робить поверхню більш міцною та акуратною, а також спрощує регулярне очищення. Піддони з мармуру експлуатуються понад 5 років.

Варто наголосити на таких особливостях виробу:

  • Широкий вибір форм. За допомогою литої суміші виготовляються складні за формою конструкції. Такі елементи кабіни можна встановлювати в кутку або вздовж стіни.
  • Значна міцність. Сантехнічні деталі зі штучного каменю є стійкими до механічних пошкоджень, стирань, ударів тощо. Їх застосовують з метою оснащення санвузлів басейнів, тренажерних залів, готелів.
  • Безпечність використання. Плоскі моделі з мармуру використовуються в душових кабінках з вільним виходом, що доволі зручно для дітей та людей з обмеженими можливостями. Для безпеки продумана поверхня з антиковзаючим ефектом.

Як доглядати за поверхнею?

При використанні душових піддонів зі штучного мармуру потрібно дотримуватись деяких правил. Суворо забороняється займатися чищенням поверхні абразивними засобами (порошком чи пастою). Конструкції мають спеціальне захисне покриття, яке може пошкодитися внаслідок грубого механічного очищення.

Рекомендується застосовувати засіб для миття посуду або якусь щадну речовину, яка призначена безпосередньо для догляду за штучним каменем. Це дасть змогу збільшити період експлуатації сантехнічного обладнання.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *