BNK.ua

Новости Украины и мира

Переваги функціонування Unreal Engine

Unreal Engine

Сьогодні широко поширюється культура розробки ігор – все більше юнаків та дівчат вивчають різні ігрові рушії. Одним з тих, які заслуговують на окрему увагу, є Unreal Engine, підтримуваний компанією Epic Games. Цей рушій досить зрозумілий, щоб освоїти його, можна записатися на онлайн курси UE 4 і навчитися основ розробки з досвідченими фахівцями, які мають високий рівень кваліфікації.

Основні переваги Unreal Engine

Рушій Unreal Engine має ряд переваг, які роблять його зручнішим для розробки, ніж інші аналогічні продукти. Він гнучкий у роботі, зрозумілий для навчання та досить універсальний. Можна виділити кілька основних плюсів:

  1. На відміну від інших, рушій Unreal Engine не вимагає встановлення додаткових плагінів – він відразу «комплектується» потрібними інструментами розробки.
  2. Для тих, хто знає мову програмування С++, розібратися з Unreal Engine буде неважко. Однак і незнайомі з С + + користувачі легко зрозуміють функціонал завдяки Blueprints – редактору, що дозволяє створювати та рухати об’єкти без необхідності писати скрипт.
  3. Наявність у бібліотеці Unreal Engine великої кількості текстур, що дає змогу з високою точністю передавати фізичні характеристики об’єктів.
  4. Адаптивність – рушій швидко адаптується та налаштовується під роботу з різними операційними системами та платформами. Таким чином, за допомогою Unreal Engine створюються ігри на консолі, комп’ютери та навіть смартфони.

Підтримується трасування променів у реальному часі. Оскільки представлене рішення підтримується компанією Epic Games, воно включає багато сучасних і технологічних рішень, які допомагають досягати неймовірних візуальних складових для ігор. Unreal Engine використовується навіть у створенні комп’ютерної графіки для сучасних фільмів, тому це рішення є корисним і для працівників кіноіндустрії (для створення нових елементів у своїх проектах).

Справжня підтримка від Epic Games – заохочення для розробників

Компанія постійно допомагає розробникам, які використовують її пристрої для створення ігор. Представники команди постійно одержують гранти, можуть брати участь у різних партнерських програмах. Поширюється рушій безкоштовно, але якщо гра після релізу отримає дохід понад мільйон доларів, то розробник виплачує Epic Games роялті у розмірі 5%. Виплати відсотків можна уникнути, якщо проект буде розміщено на платформі Epic Games Store.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *