BNK.ua

Новости Украины и мира

Як здійснюється доставка бетону на будівельний об’єкт

Доставка бетону

Будівництво неможливо уявити без використання бетону. Він потрібний практично для будь-яких видів будівельних робіт. Найчастіше грамотне транспортування суміші буває більш важливим процес виробництва. Навіть найякісніший матеріал у тому випадку, коли порушуються правила перевезення, втрачає всі свої властивості.

Неправильна доставка бетону до будівельного об’єкту може призвести до погіршення характеристик матеріалу та втрати його технологічних властивостей. Тому дуже важливою є правильно організована логістика. При транспортуванні потрібно враховувати масу чинників: стан траси, пробки, що у дорозі, обраний транспорт, загальний час у дорозі.

Бетонна суміш має високу чутливість до різноманітних вібрацій, навіть до простою в дорозі. Тому при виборі техніки транспортування логістичний відділ заводу з виготовлення бетону ретельно вибирає техніку. Наприклад, для таких машин як самоскид розраховується допустимий час для доставки. Якщо самоскид перевозить бетон для фундаменту неякісною дорогою, то від трясіння і вібрації суміш може швидко розшаруватися. Робота з матеріалом на об’єкті без додаткового перемішування неможлива. Якщо рух самоскида рівний, приблизно через годину бетонна суміш почне схоплюватися.

Також бетон можуть перевозити спецмашини із водяним баком. У дорозі за потребою відбувається нагрівання чи охолодження матеріалу. Але найкращим варіантом для перевезення бетону вважаються міксери або автобетономішалки. Завдяки їхнім функціям вдається зберегти необхідну консистенцію суміші протягом тривалого часу. До того ж, подібна техніка дозволяє легко вивантажити або перевантажити матеріал в іншу ємність.

Дуже важливо перед відправкою бетону створити дорожню карту. Цим питанням займаються логісти та технологи. Це потрібне для того, щоб зрозуміти оптимальний час для транспортування бетону. Гарантувати використання сучасної та надійної техніки для оперативного транспортування бетону можуть лише перевірені компанії. Якщо ви хочете нівелювати зростання втрат та витрат, краще не звертатися до невідомих посередників.

Обов’язки замовника у процесі транспортування – забезпечення безперешкодного під’їзду спецтехніки до будмайданчика. Будь-які перешкоди можуть збільшити час транспортування матеріалу. Тож рекомендуємо вам завжди вибирати добропорядного постачальника.

За матеріалами ТОВ ЗЗБК Еталон

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.